Wypełnij formularz PIT już teraz

Nie umiesz samodzielnie wypełnić formularz PIT? Doskonale trafiłeś! Stworzyliśmy bezpłatny program do wypełniania formularzy PIT. Nasza aplikacja była przygotowana przez specjalistów z zakresu prawa oraz programowania. To wszystko, aby umożliwić Ci szybkie wypełnienie PIT za miniony rok. Udostępniony przez nas program do PIT masz możliwość pobrać na własny komputer albo uzupełnić formularz PIT za pomocą internetu. Przekonaj się sam! Korzystając z stworzonego przez nas programu wyślesz każdy PIT z załącznikami - między innymi PIT 37.

PIT-28 już za nami

Za nami rozliczenie za PIT-28 Mam już luty czyli za nami jest już składanie zeznań z przychodów objętych ryczałtem ewidencjonowanym. Każdy korzystający PIT-28 byli zobligowani rozliczyć się z przychodów do dnia 31 stycznia. Jest to jedyny PIT, z którego rozliczyć mieliśmy za zadanie już do końca stycznia. Inne zeznania podatkowe wypełniamy do ostatniego dnia kwietnia. Kwiecień najgorszy. Pomimo, iż mamy szansę rozliczania się z podatku przez 3 miesiące, to mało kto jest na na tyle cwany, aby wypełnić zeznanie jeszcze przed kwietniem. Przeciętnie podatnicy odkładają to do ostatniego tygodnia kwietnia. W takim przypadku kolejki w Urzędzie Skarbowym są gigantyczne, a przez nerwy wzrasta również szansa na pomyłkę. Należałoby w takim przypadku skorzystać z darmowych programów do wypełniania PIT. Znacznie ułatwiają one złożenie formularza PIT.

Co raz mniej czasu na wypełnienie PIT

Koniec rozliczania za ryczałt Nastał już luty i co się z tym wiąże mineło już składanie zeznań z przychodów objętych PIT-28. Każdy rozliczający się za pomocą PIT-28 mieli zadane zdać sprawozdanie z dochodów do dnia 31 stycznia. Jest to jedyny formularz, z którego rozliczyć musimy się już do końca stycznia. Inne formularze podatkowe wypełniamy do 30 kwietnia. Marzec i kwiecień. Pomimo tego, iż mamy możliwość składanie PIT przez ponad 3 miesiące, to mało kto jest na tak sprytny, żeby wypełnić PIT jeszcze w lutym. Przeciętnie polacy czekają do ostatnich dni kwietnia. W owym czasie kolejki w Urzędach są gigantyczne, a przez nerwy zwiększa się także możliwość na pomyłkę. Wskazane jest w takim razie skorzystać z bezpłatnych programów do wypełniania PIT. W dużej mierze ułatwiają one złożenie zeznania PIT.

Wiadomości o PIT

Zostały już zaledwie 2 miesiące na zrobienia rozliczenia rocznego. Podatnicy do 30 kwietnia mogą mieć prawdziwe urwanie głowy ze składaniem zeznań podatkowych. Będę usiłował co jakiś czas zamieszczać przydatne informacje dotyczące wypełniania formularzy PIT.

Profile

unapelar

Author:unapelar
Welcome to FC2!

Latest journals
Latest comments
Latest trackbacks
Monthly archive
Category
Search form
Display RSS link.
Link
Friend request form

Want to be friends with this user.